100 TL üzeri kargo ücretsiz / Peşin Fiyatına 3 Taksit
[ bilgi: 0532 297 64 75 ]

Focal Casque Spirit Professional Stüdyo Kulaklığı

0.00 TL

CASQUE SPIRIT PRO

Stok Durumu: Bu ürünün stoğu tükenmiş

Bu ürün için ödül puanı yoktur


Focal Spirit Pro Stüdyo Kulaklıkları
5Hz-22kHz Frekans Aralığı, Memory Foam Ear Cups, ve 40mm Mylar/Titanyum Sürücüler
KAPALI, CIRCUMAURAL PROFESYONEL KULAKLIKLAR


Spirit Profesyonel kulaklıkları, özellikle Kayıt Stüdyolarının, Home Stüdyoların ve Broadcast Stüdyolarının beklenti ve gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlandı.


REFERANS STÜDYO KULAKLIKLARI


Sağlamlık, hafiflik, ses sinyali dinamiklerini koruyan ve dikkat çekici bir biçimde doğal ses aktarımı sağlayan yüksek damping özelliklerini bir araya getiren Mylar-Titanyum alaşım transducer tasarımına olağanüstü özen gösterildi. Bas frekansların yüksek kesinlikte reprodüksiyonu, çalışma alanınızın akustik sınırlamalarından bağımsız olarak mixteki en küçük hataları ortaya çıkaracaktır. Spirit Professional, Ev ve Broadcast stüdyoları gibi gürültülü ortamların kısıtlamalarının karşısında mükemmel akustik yalıtım sunar.


Focal, 30 yılı aşkın deneyimi, hoparlör ve stüdyo monitörleri tasarımlarıyla piyasadaki üstünlüğünü korkurken, bu bilgi ve deneyiminin son halkası olan Spirit Pro ile ilk set kulaklıklarını üretti. Spirit Pro mixlerinizi emanet edebileceğiniz, sadece iyi değil, doğru sesi yakalayabileceğiniz en iyi kulaklık.

Ödülleri:


Wall of Fame 2014 – Innerfidelity

web sitemizde bulunan ürünleri kredi kartı ile alabilirsiniz. peşin fiyatına 3 taksit. tüm banka kartlarına 12 taksit imkanı vardır.

peşin fiyatına 3 taksit // 100 tl ve Üzeri alışverişlerde Ücretsiz kargo fırsatı!