100 TL üzeri kargo ücretsiz / Peşin Fiyatına 3 Taksit
[ bilgi: 0532 297 64 75 ]

Mehmet Erdem Hiç Konuşmadan - Plak

50.60 TL

-8%

55.00 TL

Dikkat: Stoktaki Son Ürün!

Mehmet Erdem, yepyeni albümü "Hiç Konuşmadan" ile Kasım ayında müzik marketlerde yerini alıyor.

Detaylar

Bu ürün için ödül puanı yoktur


Geçtiğimiz yıl Nisan ayında yayımladığı "Herkes Aynı Hayatta" albümüyle milyonların beğenisini kazanarak bir fenomen haline gelen ve aldığı "En İyi Erkek", "En İyi Çıkış" ve "Yılın Müzisyeni" gibi ödüllerle 2013 yılının ödül rekortmeni olan Mehmet Erdem, yepyeni albümü "Hiç Konuşmadan" ile Kasım ayında müzik marketlerde yerini alıyor.


"Hakim Bey", "Herkes Aynı Hayatta", "Olur Ya" ve "Haydi Gel Gidelim" şarkılarıyla geçtiğimiz yıldan bu yana müzik listelerinin zirvesinde yer almaya devam eden Mehmet Erdem, geçtiğimiz hafta yeni albümü "Hiç Konuşmadan"ın çıkış şarkısı olan, sözü ve müziği Cihan Güçlü imzalı "Acıyı Sevmek Olur Mu?"yu radyolar aracılığıyla dinleyicilerle paylaştı ve kısa sürede büyük beğeni kazandı.


On şarkının yer aldığı "Hiç Konuşmadan" albümünde; sözü ve müziği İlhan Şeşen'e ait "Bir Ucuz Gitar", bir Barış Manço klasiği "Gibi Gibi", Sezen Aksu imzalı "Aldırma Deli Gönlüm", Tanju Okan'ın yorumuyla ölümsüzleşen "Kadınım", Ahmet Kaya'nın en sevilen şarkılarından "Kum Gibi" ve Erkin Koray'ın seslendirdiği "Aşkımız Bitecek" gibi unutulmayan şarkılar, yepyeni düzenlemeleri ve farklı yorumuyla Mehmet Erdem'in sesinde yeniden hayat buldu. Albümde yer alan, sözü ve müziği Mehmet Erdem imzalı "Sen Kimsin" hareketli altyapısıyla dikkat çekerken, Cihan Güçlü imzalı "Hiç Konuşmadan" ise albüme ismini veren şarkı oldu. Müzikseverlere bir de düet sürprizi yapan Mehmet Erdem, alternatif müziğin önemli kadın yorumcularından Ceylan Ertem'le birlikte mikrofon başına geçerek, 2000'li yılların klasiklerinden "Ben Ölmeden Önce"yi seslendirdi.


Kayıtları Babajim Stüdyoları'nda yapılan albümün prodüktörlüğünü, aynı zamanda albümdeki tüm şarkıların da düzenlemelerine imzasını atan Alper Atakan üstlendi.

Albüm İçeriği 

LP - A

1. Acıyı Sevmek Olur Mu

2. Bir Ucuz Gitar

3. Gibi Gibi

4. Ben Ölmeden Önce

5. Hiç Konuşmadan

LP - B 

6. Sen Kimsin

7. Kadınım

8. Kum Gibi

9. Aldırma Deli Gönlüm

10. Aşkımız Bitecek

web sitemizde bulunan ürünleri kredi kartı ile alabilirsiniz. peşin fiyatına 3 taksit. tüm banka kartlarına 12 taksit imkanı vardır.

peşin fiyatına 3 taksit // 100 tl ve Üzeri alışverişlerde Ücretsiz kargo fırsatı!