Hakkımızda

Gold Plak olarak, çalışanlarımızla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

Müzik sektöründe Plak, Pikap, Pikap iğnesi, Hi-Fi Ses Sistemleri, DJ kulaklık ve DJ ekipmanları satışında; güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi çalışanlar ile hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için firmamızı geliştirir, güçlendirir ve çalışanlarımızı yetkilendiririz. Performansımızı hem kendi içimizde hem de rakiplerimizle kıyaslayarak ‘hizmette tek’ konumumuzu korumayı sürdürüyoruz.

Müşterilerimiz için değer yaratarak, beklentilerine kalite ile karşılık vererek, ürünlerimize sahip çıkıp, satış sonrasında da müşterilerimizin 7/24 hizmet opsiyonu ile yanlarında oluyoruz.

Müşterilerimizin Dj ekipmanlardan ve plaklardan maksimum düzeyde, daha kısa, daha güvenilir bir yol online mağazamızdan, uygun fiyat desteği ve ücretsiz kargo teslimiyle yararlanmalarını sağlıyoruz.

Piyasaya yeni çıkan tüm ürünleri mağazamızda tanıtarak müşterilerimizin bu ürünleri aynı kategorideki diğer hizmetler ile karşılaştırmalarına olanak tanıyoruz. Geniş ürün yelpazesi ile istediğiniz ürüne kısa bir sürede online mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Firmamızdan Kredi Kartı ve Banka Havalesi aracılığı ile gönül rahatlıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Firmamızdan stokta bulunmayan , arayıpta bulamadığınız tüm DJ ekipmanlarını özel sipariş verebilir kısa bir sürede temin edebilirsiniz. Online mağazamızdan öncü gelen;

Technics, Pioneer, Shure, Allen&Health, Sony, Sennheiser gibi markaların ürünlerini, Dj ekipmanlarından; Native Instruments, Rane Serato, CD Player, DJ Mixer, DJ Kontroller, DJ Turntable gibi ürünleri, Scratch ve Kontroller Plakları ve daha aklınıza gelebilecek aksesuar, parça, kafa&iğne, çanta, Slipmats gibi tüm ürünleri tek bir panelden online mağazamızla görebilir, bu ürünler hakkında kısa bir sürede bilgi alabilirsiniz.

Firmamızın online mağazasında satılan tüm ürünler orijinal ve kalite güvencelidirler.

Tüm satışlarımızda adil, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla davranmak ve yasalara ve ahlak kurallarına uymak önceliğimizdir.