ALIŞVERİŞ BİLGİLERİ

Kargo ve özel teslimat seçeneklerimiz mevcuttur. Çok özel bir an için ivedi teslimat yapılabilir. Motokurye ile bu mümkündür sadece “İstanbul” içi ve mesai saatleri içinde. Özel taşıma 15.000 TL üzeri siparişlerde belirli kategorilerde ücretsizdir.

Normal siparişleriniz de 1.500 TL üzeri kargolarımız ücretsizdir. Bunun altında kalan sipariş tuturları sadece “100 TL” kargo ücreti ile tarafınıza peşin ödemeli olarak gönderilir. Kapıda ekstra kargo ücreti ödemezsiniz.

Siparişler aynı gün 16:00 kadar hemen kargolanır. Yaptığınız alışverişlerde, ürünleriniz depomuzdan temin edilerek teslim edilmektedir. Kargoya teslimat tarafımızdan yapıldıktan sonra İstanbul için ortalama 1 gün.

İstanbul dışı için ortalama 1-2 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Siparişiniz tarafımıza ulaştığı anda hemen ürün kontrolleri yapılmaktadır. Depomuzun ve tedarikçi firmanın stokları kontrol edilir.

Bazı özel durumlarda fiziksel mağazadan satılan veya gönderilmesinde uygunluk görülmeyen ürünler iade edilir.

Tüm siparişleriniz faturalandırılır. Faturanız tarafınıza kargo veya elektronik e-posta ile iletilir. Tarafınıza ulaşmayan bu anlarda bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Ürününüz kargoya teslim edildiğinde E-Posta yoluyla tarafınıza bilgi iletilecektir. Siparişinizin durumunu “Hesabım” sayfasında bulunan “Siparişlerim” bölümünden anlık olarak takip edebilirsiniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır.

Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

Yeni başlayan bu teslimat yöntemimiz, sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda şekillenecektir. Pilot bölge olarak Şişli-Beşiktaş bölgesinde başlayan bu hizmet, İstanbul’un bir çok ilçesinde devam edecektir ( Anadolu ve Avrupa Yakası dahil ).

Sizde biliyorsunuz ki İstanbul’un her köşesine gün içerisinde ulaşmak mümkün değil. Siz müzikseverlere bu konuda en iyi deneyimi yaşatmak için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Geçerli Kategoriler
  • Pikap iğnesi

Bazı ürünler farklı depolarda olduğu için lütfen öncelikle ürün bilgisi için bizi arayınız.
Ürünlerimizin tedariği sırasında oluşabilecek değişikliklerden dolayı öncelikli olarak ürün tedariği için iletişim kurunuz.

Sipariş tutarı ve ürün içeriğine göre fiyatlarda değişim olabilir. 15.000 TL altında kalan siparişler veya uzak bölgeler için özel teslimat fiyat bilgisi isteyiniz.

Kategori bazlı olarak aynı gün kurye teslimatları yapıldığı için farklı kategori ürünlerinin teslimatına dair aynı gün kurye teslimatları geçerli değildir.

Detaylı bilgi için 0532 297 6475 telefondan bize ulaşın.

ÖDEME BİLGİLERİ

Bankalar bu konuda farklılık gösterebilmektedir, bazı bankalar mevzuat gereği provizyon ile ile işlem yapmaktadır. Sizin kartınızda para çekilmemiş olabilir. Bu siparişinizin onay aşamasında olduğunuda gösterebilmektedir. Genel olarak başarılı işlemlerde kartınızdan ödem alındığı görülmektedir.

Ödeme seçeneklerimizde havale ile alış veriş yapmanız mümkündür. Size e-posta ile gönderilecek olan banka hesabına en geç “12 saat” içinde havale işlemi yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde yeterli stok bulanmayan ürünler iptal olacaktır.

Kargo görevlisinin getirdiği paketten şüphelenirseniz ezik veya çok yıpranmış durumda ise lütfen teslim almayınız. Hemen tutanak tutmasını isteyin.

Yanlış bir ürün geldiğini fark ederseniz lütfen ürünün ambalajını açmadan bize geri gönderiniz.

Siparişiniz hazırlanma aşamasındayken iptalini ve değişimini sağlayabilirsiniz. Bunun için en hızlı yol olarak bizimle telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Mesai saatleri dışında lütfen iletişim forumu doldurun veya direk mail gönderiniz.

Kargoya verilmiş olan ürünlerin iptali ve değişimi mümkün değildir.

Kargoya teslim edilen ürünleriniz için size e-posta göndermekteyiz. Kayıtlı e-posta adresinize gönderilmiş olarak takip numarası ile ilgili kargo firmanın internet adresinde bulunan takip sistemine girerek takibinizi gerçekleştirebilirsiz.