Gösterilen sonuç sayısı: 3

Görünüm 24 48 72

Magma’nın Wiehl (Almanya)’deki genel merkezi Geckwin e.K,  bugün veri & ses iletim sistemleri ve DJ aksesuarları için akıllı ve ekonomik arşivleme çözümleri sunan Avrupa’nın en büyük geliştirici ve üreticilerinden birisidir. Markanın geliştirdiği ürünler, medya ürünlerinin depolanması için inovatif konseptler ve çok rağbet gören DJ’ler için düzenlenmiş kutu ve çantalardan oluşmaktadır. Bugün firma toptan ve parekende satış yaptığı müşterilerinin yanısıra ürünlerini dünya genelinde birçok ülkeye ihraç etmektedir.

Medya depolama çözümleri alanında 15 yıllık bir tecrübesi olan Geckwin e.K, 1999 yılında Christoph Winkelmann (Genel Müdür) tarafından arşivleme problemine çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Ardından 6 yıl önce şirketi Geckwin Hong Kong Ltd. satın almış ve medya sistemleri gibi inovasyonlarla birlikte şirket CD, DVD, video gibi medya depolama ürünlerinin üretiminde de bir dünya şirketi olmuştur (2001).

2001’de medya sistemlerinin üretilmeye başlamasına paralel olarak ürün yelpazesine yüksek kaliteli DJ çantaları ve CD arşivleme ürünleri de eklenmiştir. Müşterilerden gelen pozitif geri bildirimleri takiben şirket, kendi markasını yaratmaya karar vermiş ve ‘Magma’ markası da bu şekilde ortaya çıkmıştır. Bugün markanın büyük ölçüde DJ’lerin istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak hazırlanmış çekici ve geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Magma’nın ürünleri birkaç kelime ile anlatılmak istendiğinde en uygun kelimeler inovatif, ihtiyaçlara en uygun tasarım ve en yeni teknoloji şeklindedir. Üretim aşamasında ürünlerin kalitesi uzman mühendisler tarafından kontrol edilerek piyasaya sürüldüğü için Magma markası ürünler, rakiplerinden ayrılmaktadır. Sağlamlık, tasarım, fonksiyonellik, konfor ve fiyat-performans oranı arasındaki denge ve uyum, DJ’ler için mükemmel bir hardcase ya da kayıt çantası anlamına gelmektedir.