Tek bir sonuç gösteriliyor

Görünüm 24 48 72

 

Shure Anonim Şirketi, bir Amerikan ses ürünleri firmasıdır. Shure 1925 yılında bir radyo parçaları aletleri sağlayıcısı olarak Sidney N. Shure tarasından Chicago’da kurulmuştur. Ardından firma mikrofon, kablosuz mikrofon sistemleri, fonograf kartuşlar, tartışma sistemleri, mix cihazları ve dijital sinyal süreçlerinde yer alan cihazların tüketicisi ve profesyonel ses elektronikleri üreticisi olma yolunda ilerlemiştir. Ayrıca, firma kafa kulaklıkları, sivri uçlu kulak içi kulaklıklar ve kişisel monitör sistemlerini içeren dinleme ürünlerini de ithal etmektedir.

Mikrofonlardan turntable kartuşlarına ve kablosuz donanımlara, tüm Shure ürünleri sesinizin sınırlarını belirleyici olarak görev yapmaktadır. Sözü edilen Shure ürünlerinden bahsetmek gerekirse ilk ürün grubunu mikrofonlar oluşturmaktadır. 40 yılı aşkın bir süredir Shure SM58, doğal ses ve dayanıklılığı sayesinde dünyadaki en popüler vokal mikrofonu olmuştur. Diğer yandan Shure’un yenilikçi teknolojiyi başarılı bir şekilde kullandığının en büyük kanıtı ise kablosuz mikrofonlardır.

Ayrıca, firmanın ürünlerinin ihtiyaçları karşılama özelliği hem tüketiciler hem de ünlü DJ’ler için kaliteli ekipmanlar ortaya koymaktadır. Shure markasının dünya çapında bu denli ünlü ve tercih edilen bir marka olmasının ana nedenleri arasında yenilikçi yapısı, teknoloji kullanımı ve kalitesinin bulunmasının yanında en önemlisi ise tüketici servislerinin de bu denli yaygınlığıdır. Ürünlerine sonuna kadar güvenen Shure satış sonrası destek konusunda yıllardır müşterilerinin dimdik yanında durarak bir ilki başarmış ve dünyadaki en güçlü markalardan biri haline gelmiştir.