Gösterilen sonuç sayısı: 15

Görünüm 24 48 72

 

UDG denildiğinde akıllara ilk olarak üstün kalite, yenilik, rahatlık ve dayanıklılık gelmektedir. Markanın misyonu alanında lider market olarak mükemmel ürünler yaratmaktır. Dünyaca ünlü DJ’ler ve prodöktörleri ekipmanlara, plaklara, CD’lere ve küçük ancak değerli donanımlara olan yatırımlarını korumak adına UDG ürünlerine güvenmektedir.

UDG abartısız bir numaralı marka konumundadır, çünkü müşterileri UDG ürünlerinin hiçbirisinin ikinci sınıf kaliteye sahip olmadığının bilincindedir. Firma en basitinden mükemmel ekipman çantaları üretmek konusunda dahi global müzik endüstrisinin en ünlü profesyonellerinden destek ve saygı almıştır.

UDG markası 2000 yılında DJ ekipmanlarının taşınmasında DJ’lere yardımcı olması için metalden çantalar üretip bunların satışını yaparak piyasaya giriş yapmıştır. Ancak, bu ürünler keskin uçlara sahip olmalarından dolayı yaralanmalara neden olduğu gibi çok da ağır çantalardır. Kayıtların korunmasında mükemmel olsalar da bu ürünler kullanıcı dostu olmadıkları için UDG, müzik aletlerinin daha kolay ve daha güvenli bir şekilde taşıması için çareler aramıştır. Bunun sonucunda 2000’li yılların başlarında UDG firması elektronik müzik konusundaki tüm deneyimini kullanarak ve dünyaca ünlü DJ’lerle fikir alışverişinde bulunarak UDG SoftBag isimli döneminin en iyi plak çantasını üretmiştir.

Bugün UDG’nin ürün yelpazesi her DJ’liğe kendini adayan kişiye uygun CD çantaları, ekipman taşıma çantaları ve plak çantaları üretip piyasaya sunacak kadar büyümüştür. Öyle geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır ki, müzik ve müzik aletleri koleksiyonunuz için her türlü UDG marka çantayı bulmanız mümkündür. Bu kadar ünlü bir marka olmasının en önemli nedenlerinin başında ise üretimde kullandığı materyalin kalitesi, ürettiği ürünlerin fonksiyonelliği ve her türlü ihtiyaca uyacak ürün üretmesi şeklinde sıralanabilmektedir.