Gösterilen sonuç sayısı: 7

Görünüm 24 48 72

Native Instruments, DJ’lik ve bilgisayar tabanlı ses ürünleri için yazılım ve donanım üreticisi lider bir markadır. Firmanın misyonu, tüm müzik türleri ve profesyonelleri için yenilikçi, full-entegre çözümler geliştirmektir. Bu misyona bağlı olarak üretilen ürünler gerçekten teknolojinin sınırlarını zorlamakta ve hem profesyoneller hem de amatör müzik severler için yeni yaratıcı ufuklar açmaktadır.

1996 yılında kurulmasıyla birlikte Native Instruments, standart bilgisayarlarda gerçek zamanlı ses sentezi dünyasına etkileyici bir giriş yapmıştır. Bundan sonra firmanın yenilikçi ses teknolojisi hiç durmadan tüm müzik türlerine ilham kaynağı olmuş, diğer yandan müzik yaratan ve icra eden insanlar için devrim yaratmıştır.

Native Instrument ürünleri, olağan üstü ses kalitesini sınırsız ses olanaklarıyla, estetik arayüz tasarımını üstün kullanışlılıkla ve kapsamlı fonksiyonelliği detaylara olan inatçı dikkatiyle kombine ederek bir arada barındırmaktadır.

Bugün Native Instruments, modern müzik yapılan ve söylenen tüm alanları kapsayan yazılım ürünleri ile kusursuz bir şekilde entegre ederek donanım anlamında geniş bir ürün gammı sunmaktadır. Sözü edilen portfolyo 3 adet marka içinde organize olmuştur. Bahsedilen markalardan ilki 50’den fazla ürün yelpazesi sunan ve her tür müziğe hitap eden profesyonel müzik yapmayı kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiş geniş bir yazılım ürünlerinden oluşan KOMPLETE markasıdır.

Diğer bir Native Instruments markası olan MASCHINE’in ürün yelpazesi, donanım-yazılım konsepti ve bezersiz gerçek zamanlı müzik akışını entegre ederek dijital ses cihazı üretiminde devrim yaratmıştır. Firmanın son markası olan Traktör’ün ürün yelpazesi ise DJ ekipmanları alanında devrim yaratmış bir markadır.