Gösterilen sonuç sayısı: 16

Görünüm 24 48 72

 

65 yılı aşkın süredir Sennheiser ismi, en kaliteli ürünler, doğru ses ve sesin kaydı, taşınması ya da yeniden üretilebilmesi açısından kişiye özel çözümler için ayakta durmuştur. Sennheiser sadece sesin insanlar tarafından duyulmasını değil, aynı zamanda hissedilmesini de istemektedir. Alman mühendisliği, profesyonel iş dünyasında yılların verdiği deneyim ve yenilikçi bilim ile, firma doğru ses üretmeyi sağlamakta ve kulaklık, mikrofon ve entegre sistemlere yeni standartlar getirmektedir.

Sennheiser’ın piyasaya sunduğu ses ürünleri kafa kulaklıkları, mikrofonlar, havacılık kulaklıkları, multimedya kulaklıklar, iş kulaklıkları, mikro-hifi sistemleri, konferans ve bilgi teknolojileri için ses sistemleri, elektronik ses temelli sistemler, hoparlörler ve amplifikatörler şeklindedir. Müşterilerin ihtiyaçlarını araştırarak onlara çözüm getirme amaçlı ürün geliştiren Sennheiser özellikle kulaklıklarda dünya çapında en modern üretim çizgisine sahiptir. Ayrıca bu ün sadece Asya için değil Avrupa için de geçerlidir. Sennheiser, birinci sınıf servisinin ve market araştırmalarının yardımıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını benzersiz bir anlayışla gerçekleştirmektedir.

Markaya ait ürünlerin başarısını sağlayan diğer faktörler ise muhteşem dizaynı ve teknik inovasyonlarla üretilmiş olmalarıdır. Firmanın önemli müşterilerini profesyonel DJ’ler ve müzikseverler oluşturmaktadır.