Tek bir sonuç gösteriliyor

Görünüm 24 48 72

NEXT Audiogroup, Portekiz merkezli profesyonel bir üretici olan ve 86’dan beri ses ekipmanı geliştiren, tasarlayan, üreten ve dağıtan CVA Eletronica Lda’ya aittir.

Ses endüstrisinde uzun bir geçmişe sahip olan şirket 1986 yılında kuruldu ve şu anda dünya çapında 5000’den fazla müşterisi ile 45’ten fazla ülkeye ihracat yapıyor. 35 yılı aşkın bir süre sonra bugün NEXT Audiogroup iki markadan oluşuyor: NEXT-proaudio ve NEXT Audiocom .

NEXT Audiocom, 3 farklı ürün grubundan oluşan bir ses markasıdır: kurulum, ev ses sistemi ve Avrupa geliştirme ve tasarımı ile taşınabilir ses, en yüksek Avrupa kalite standartlarına göre üretilmiş, ürünlerinde pazardaki en son yenilikleri kullanan, ön planda olan. teknolojinin.

NEXT Audiocom, ultra hafif ticari yapısı, interaktif e-ticaret platformu, teknolojik olarak avangart ürünleri ve yenilikçi marka tasarımı ile piyasadaki diğer markalardan sıyrılıyor.

NEXT-proaudio, Avrupa’nın en iyi bileşenleriyle tamamen Portekiz’de tasarlanmış, tasarlanmış ve üretilmiş profesyonel bir ses markasıdır.

Ana hedef sadece yüksek kaliteli ses sistemleri geliştirmek değil, aynı zamanda sistemlerin uygulamada maksimum performansa sahip olmasını sağlamak, her zaman ürünlerin mükemmelliğini aramaktır.