Pikap

Pikap (Plak Çalar) Çeşitleri

Plak çalarlar müzikseverlerin en sevdiği müzik çalma cihazlarından biridir.

Geleneksel, nostaljik ve kaliteli sesleri ile plak çalarlar, günümüzde hala birçok müzik tutkunu tarafından tercih edilmektedir. İşte plak çalar çeşitleri hakkında bilmeniz gerekenler.

Manuel Plak Çalarlar

Manuel plak çalarlar, el ile plaklara iğne yerleştirme işlemi yaparak kullanılır. Bu çalarlarda iğnenin başlangıç ve bitiş noktalarını kendiniz belirlemelisiniz.

Yarı Otomatik Plak Çalarlar

Yarı otomatik plak çalarlar, iğneyi plak başlangıcına getirmek için elle yükseltme kolu kullanmanız gerektiği, ancak plak bitişinde iğnenin otomatik olarak kalktığı bir çeşittir.

Tam Otomatik Plak Çalarlar

Tam otomatik plak çalarlar, plak başlatma, iğne yükseltme ve iğne kaldırma işlemlerinin tamamını otomatik olarak yapar.

USB Bağlantılı Plak Çalarlar

USB bağlantılı plak çalarlar, plakları dijital formata dönüştürmek için kullanılır. Bu cihazlar, bir bilgisayar veya diğer dijital cihazlarla bağlantı kurmak için bir USB portuna sahiptir.

DJ Plak Çalarlar

DJ plak çalarlar, DJ’lerin kullanımına yönelik tasarlanmıştır. Bu cihazlar, plakları hızlı bir şekilde başlatmak ve durdurmak için özel olarak tasarlanmış hız kontrolüne sahiptir. Ayrıca, DJ’lerin karıştırma yani MIX yapması için farklı parçaları çeşitli hızlarda çalabilme özelliği de mevcuttur.

Mağazamızda, müşterilerimize en kaliteli plak çalar çeşitlerini sunuyoruz. Manuel, yarı otomatik, tam otomatik ve USB bağlantılı plak çalarlarının yanı sıra, DJ plak çalarları da mevcuttur. Ayrıca, seçiminizi yapmanıza yardımcı olmak için deneyimli personelimiz sizlere hizmet vermektedir.

 

PİKAP FİYATLARI VE MODELLERİ İNCELE

 

Bir yanıt yazın