Dj Ekipmanları

RANE SEVENTY-TWO MKII ve TWELVE MKII

Serato DJ Pro 2.3.8’de desteklenen ikonik RANE donanımının yeni sürümleri

DJ yazılımımız Serato DJ Pro 2.3.8’in en son sürümünü duyurduk Bu güncelleme, RANE SEVENTY-TWO MKII ve TWELVE MKII için destek getiriyor. RANE’ın en son sürümü olan MKII sürümleri, popüler menzili yeniden canlandırıyor ve geliştiriyor.

RANE yetmiş iki MKII premium 2 kanallı sıfırdan karıştırıcıdır. Performanslarınıza daha fazla yaratıcılık ve esneklik kazandırmak için özellikler eklerken, yüksek kaliteli bileşenlerin çoğunu ve selefinin yapım kalitesini paylaşır. Eklenen harici crossfader gerilim ayarı ile birlikte yepyeni MAG FOUR fader’lar, miksere kesme ve tırmalama sırasında gelişmiş bir his verir. Ayrıca SEVENTY-TWO MKII için yeni olan yapılandırılabilir Anlık Çift, Sessiz Cue ve Sync Kontrolleri ve genişletilmiş DVS giriş seçenekleri.

Mevcut RANE SEVENTY-TWO sahipleri de dışarıda bırakılmayacak. Bir sonraki aygıt yazılımı güncellemesi, bu Serato DJ Pro yazılım özelliklerinden bazılarını tanıtacaktır. Yeni MAG FOUR fader’lar da satın alınabilir ve kurulabilir.

RANE ON İKİ MKII yaygara hiçbiri olmadan Gerçek bir pikap hissi getiriyor. 12 ”motorlu denetleyici, parça için USB denetimi gibi yeni özelliklerle daha da iyi hale geliyor göz at / seçim & anlık çiftler, DVS Ses kontrolü, yeni bir döner tabla tarzı Başlat / Durdur düğmesi ve BPM ekranı ve USB kontrol durumu için bir OLED ekran.

Bir yanıt yazın