Kafa & İğne

Yeni 2MR Kartuşlarla Tanışın

Yeni 2MR

Ortofon 2MR, Rega gibi pikaplar ve kollar için düşük form faktörlü kartuş gereksinimlerini karşılayan özel olarak tasarlanmış bir kartuş muhafazasına sahiptir. Dar kartuş muhafazasıyla, herhangi bir modifikasyona veya kol altına ara parçalarına gerek kalmadan sorunsuz bir şekilde entegre olur ve yalnızca iki vidayla hızlı ve kolay montaja olanak tanır.

Ortofon 2MR kartuşları, Ortofon’a özgü benzersiz teknolojilere sahiptir: Ayrı kutuplu pimlere sahip yüksek performanslı dört bobinli motor sistemi, Tescilli Ortofon birinci sınıf ve üst düzey kauçuk amortisörler ve ayrıca Ortofon 2M serisi prob uçları ile tam uyumluluk.

Otantik ses üretimi

2MR, 2M Serisinin özgün ses üretimine olan bağlılığını sürdürüyor.

Dörtlü bobinlere ve ayrık kutuplu pinlere sahip yüksek performanslı bir motor sistemi, girdap akımı kayıplarını en aza indirerek kanal dengesini ve doğruluğunu artırır. Bu yenilik, değerli vinil koleksiyonunuzun nüanslarını aslına sadık bir şekilde yakalayan temiz, ayrıntılı ve gerçekçi bir ses ile sonuçlanır.

Bir kartuştan daha fazlası

2MR kartuşu, müziklerini dinlerken özgün, sürükleyici bir dinleme deneyimine değer verenler içindir. 2MR, vinil koleksiyonunuzu gelişmiş netlik ve hassasiyetle yeniden keşfetmenizi sağlar.

2MR, kayıtlarınızı daha derinlemesine ve ayrıntılı olarak keşfetmenize olanak tanıyarak, değiştirilebilirlik özelliğini korur. Kalem profilleri arasındaki kesintisiz geçiş, her notanın benzersiz bir doğruluk ve duyguyla duyulmasını sağlayarak dinleme deneyiminizi kişiselleştirmenize olanak tanır. 2MR serisi, kayıtlarınızı daha önce hiç olmadığı gibi keşfetmenize olanak tanıyarak, en sevdiğiniz müziğin her anının tadını çıkarmanıza olanak tanır.

2MR özellikleri

2MR, düşük form faktörlü bir kartuşa ihtiyaç duyan döner tablalar üzerinde kol ara parçaları, şimler veya modifikasyonlara olan ihtiyacı etkili bir şekilde ortadan kaldıran ince hatlı bir kartuş gövdesine sahiptir.

Ortofon’a özel ayrık kutuplu pinlere sahip dörtlü bobinleri içeren Yüksek performanslı motor sistemi, net, ayrıntılı ve gerçekçi bir ses sunar.

Ortofon 2MR, iyi bilinen 2M prob uçlarını kullanır ve klasik 2MR Red’den High-end 2MR Black LVB 250’ye kadar değişir.

2MR tasarımı, yalnızca iki vidayla kollara hızlı ve kolay montaj yapılmasına olanak tanır.