Bilgi

Stüdyonuz için Profesyonel Çözümler Gold Plak’ ta

Müzik sektörü ile alakalı tutkusu olanlar zaman içerisinde kendi stüdyosunu kurmayı isteyebilmektedir. Hatta bazıları için müzik hem bir tutku hem de bir geçim kaynağı halini almaktadır. Müzik ile alakalı olanlar stüdyonuz için profesyonel çözümler Gold Plak’ta düşüncesinden faydalanarak kendi ekipmanlarını oluşturabilmektedir.

Stüdyo Ekipmanları

Müzik ile ilgilenen kişilerin kendi stüdyolarını kurmak için kullanabilecekleri referans monitörler, ses kartları, kayıt sistemleri, kablolar, kayıt cihazları, kulaklıklar, mixerler, mikrofonlar, pre-amfiler, kontrol cihazları ve yalıtım sistemleri gibi ürünler bulunmaktadır. Tüm bu cihazları kullanarak bireysel stüdyoları şekillendirmek mümkün olmaktadır. Tercih edilecek stüdyo ekipmanlarının kaliteli ve kullanışlı olacak şekilde seçilmesi gerekmektedir. Bu tarz ekipmanlar belirli sürelerde güncellendiğinden dolayı her yeni çıkan ürünü takip etmekte faydalı olmaktadır.

Stüdyo Ekipmanlarının Satışı

Sunulan tüm ürünler orijinal olarak tedarik edilmektedir. Müşterilerin kaliteli ve sağlıklı şekilde hizmet almasına dikkat edilmektedir. Satış öncesi verilen destek hizmeti, satış sonrasında da devam etmektedir. Stokta olmayan stüdyo ekipmanları için ön sipariş alınmakta ve kısa süre içerisinde getirilmesi sağlanmaktadır. Ürün seçenekleri geniş tutulmakta ve çıkan son model ürünlerin satışı yapılmaktadır. Müşterilerin aradıkları her türlü ürünü kolayca bulabilmeleri sağlanmaya çalışılmaktadır. Hatta belirli zamanlarda yapılan kampanyalar sayesinde ürünlerin daha ekonomik fiyatlara satın alınabilmesi de mümkün olmaktadır.

Hizmet Verilen Diğer Kategoriler

Müzik ile ilgilenenler stüdyo ekipmanları yanı sıra farklı ürünleri de kolaylıkla bulabilmektedir. Tedarik edilebilecek ürünler arasında, plak, kafa ve iğne, pikap, hi fi ürünler, DJ ekipmanları, amfi, hoparlör, kulaklık ve kablo gibi ürünler bulunmaktadır. En çok tutulan markaların ürünleri sunulmaktadır. Ayrıca satışı yapılan ürünler sürekli olarak güncellenmektedir. Tüm ürünler orijinal olup kesinlikle “replika” ürün satışı yapılmamaktadır.

 

Bir yanıt yazın