Dj Ekipmanları

Numark DJ Ekipmanları Satışımız Başladı

Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte eğlence dünyasında da gözle görülür oranda bir canlanma yaşanıyor. Eğlence denildiği zaman her bakımdan dört dörtlük bir müzik sistemi ilk akla gelen ekipmanlar arasında gelmektedir. Bu yaz da birbirinden dikkat çeken parçaların etkili ses sistemiyle hazırlanması ve konukların en iyi şekilde coşkuya ortak olabilmesi için Numark kalitesinde DJ Ekipmanları satışımız başladı. Üstelik yaza özel indirimli fiyat seçenekleriyle sunmuş olduğumuz bu ekipmanlarımız yüksek ses kalitesi ile aranan ekipmanlar arasında gelmeye devam etmektedir.

Numark Mikrofon

Bir DJ için mikrofon son derece önemli. Hitap ettiği konuklarını en iyi şekilde coşturmak için elinde sağlam ekipmanların bulunması gerekmekte. İşte bunun başını Numark Dj Ekipmanları Satışımız ile mikrofon çekmektedir. Dahili açma kapama düğmesi de bulunan bu ses sistemi ayrıca XLR 1/4 bağlantı kablosu sayesinde ses mikserlerine ve amplifikatör cihazlarına da rahatlıkla bağlanabilme özelliği taşımaktadır.

Numark Kulaklık

Müzik sistemleri denilince akla gelmeye devam eden bir diğer ekipman ise kuşku yok ki kulaklık. Disk jokeyin sesini en iyi şekilde alabilmesi lazım ve bunun için de mutlaka kulaklığa gereksinimi var. Kulaklık sayesinde rahatlıkla parçalar arasında müziğin ritmine göre mix yapabilmekte ve misafirlerin eğlenirken aksiyonlarını bir an olsun kaybetmemesini sağlayabilmektedir. Bu yüzden de güçlü ve temiz ses çıkaran full bass özelliğiyle satışlarımız arasında gelmektedir.

Numark Control Channel

Kontrol ünitesi de DJ ekipmanlarının olmazsa olmazları arasında geliyor. Bu bakımdan uygun fiyatlarla ve sizlere yaza özel indirimli fiyatlarımızdan yararlanmanız için tüm bu ekipmanları sunuyoruz. Farklı modelleri bulunan control channel cihazımızda birden fazla LED ışık sistemi bulunmaktadır. Bu sayede ortamın ambiyansını müzikle armoni haline getirerek konuklarınızın asla unutamayacağı bir eğlence anı yaşatabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı loop seçenekleri sayesinde de müziğin görsel şovuna herkesi hazırlamak isterseniz tüm bu özellikleriyle sıra dışı bir ekipman olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yaz sezonuna özel fiyatlarımızla sahip olabileceğiniz tüm bu ekipmanlarımıza hemen anında ulaşmak isterseniz bu ürünlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Numark DJ Ekipmanları İçin Tıklayın

Bir yanıt yazın