Kulaklık

Sennheiser HD25 Profesyonel Dj Kulaklık

Sennheiser HD25 Profesyonel Dj Kulaklık

Profesyonel DJ’lerin ve Studio Mastering işleri ile uğraşan profesyonellerin ilk tercihi tabi ki Sennheiser HD25 Profesyonel kulaklıktır.

Bu kulaklık frekans aralıklarından dolayı sesi en ince ayrıntılarına kadar kullanıcıya sunar.

Şüphesiz ki bu kulaklık DJ kulaklıkları arasında en hafifi olanıdır diyebiliriz.

Ağırlığı sadece 155 gr. evet çok hafif ve ergonomik bir yapıda. Kulağınızı yormaz ve terleme yapmaz. Yüksek ses sizi kendinizden geçirecektir, ses seviyesi 120 dB dikkat edin.

Yedek olan pad’ler kadifedir ve çok konforludur. Kutusunda taşıma çantası da vardır.

2 farklı Jak (3,5/6,3 mm stereo) ile istediğiniz cihazda müzik dinleyebilirsiniz. İsterseniz yolda yürürken cep telefonunuzdan isterseniz ipad isterseniz ipod veya diğer mp3 çalarlar ile.

Dilerseniz club ortamında veya home dj lik yaparken profesyonel mixer’lerde.

Ses çıkışı sağlayan bütün cihazlar ile en üst performansı sağlar.

Bu kulaklık gerçekten çok iyi frekans aralıklarına sahiptir ve dinlediğiniz zaman artık başka bir kulaklık ile müzik dinlemek size zevk vermez.

Bir şehir efsaneside bu kulaklığın sahteleri olduğu yönünde çıkan dedi kodulardır.

Bu kulaklığın sahtesi henüz piyasada yoktur. İleride yapabilseler de yine de hiç üzülmeyin Sennheiser gerekli güvenlik önlemini almıştır. Ürünün kutusu üzerinde hem QR KOD Barkodu hem de Hologram Stiker vardır. Bu güvenlik ile kulaklığınızı Sennheiser web sitesinden kayıt yaptırabilirsiniz. Ürününüzün orijinal olduğunu doğrulayabilirsiniz.

Gold Plak olarak web sitemizde hiçbir şekilde replika veya sahte ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Bu sektörde profesyonel müzik ekipmanları ve dj ürünleri satışında yılların tecrübesi ile sizlerin yanındayız.

Bir yanıt yazın