Kulaklık

Sennheiser üretim yeri değişti

Sennheiser Romanya’nın Brașov kentinde yeni fabrikanın açılışını kutluyor.

Sennheiser Romanya’daki Braşov’da yeni tesisini resmi olarak açtı ve etkinliği çalışanları ile birlikte kutladı.

Wedemark / Brașov 6 Ağustos 2019 – Sennheiser, Romanya’daki Braşov’daki yeni tesisini resmi olarak açtı ve etkinliği çalışanları ile birlikte kutladı. Kasım 2018’de ürünlerin ilk montajına başlandıktan sonra, aktivite şimdi tam operasyonlara ulaştı. Fabrika şimdi tamamen profesyonel ve tüketici elektroniği ürünlerinin montajı üzerinde odaklanan 116 çalışanı ile çalışmaktadır. Brașov işgücünün kapasitesi ve yüksek vasıflı yapısı sayesinde, tesis, efsanevi HD 25 DJ kulaklıklar gibi önemli Sennheiser modellerinin yanı sıra yeni XSW-D kablosuz mikrofon serisi de dahil olmak üzere profesyonel ürünlerin üretiminden sorumludur.

Mevcut fabrikaları ile birlikte, yeni Romen üretim üssü, ses uzmanının bağımsız, aile şirketi olarak güçlü bir geleceğe yatırım yapma stratejisinin anahtarıdır ve Sennheiser’ın pazar gereksinimlerine yanıt vermede daha esnek olmasını sağlayacaktır.

“Brașov’daki yeni üretim üssümüzün resmi açılışına katılmaktan çok mutluyum. Tam ekip hazır olduğunda, yeni meslektaşlarımızı Sennheiser ailesine davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz ”diyor Sennheiser CEO’su Daniel Sennheiser. “Sennheiser ve Brașov arasında önemli bir ilişkinin başlangıcını tanımak da önemlidir. Şehrin olağanüstü altyapısının, endüstriyel ve akademik kaynaklarının faydalarını şimdiden görüyoruz. ”

Brașov tesisinin kurulması, Sennheiser’in dört üretim tesisine odaklanma ve uzmanlaşma stratejisinin bir parçasıdır. Sennheiser’in Almanya’daki merkezindeki üretim, kablosuz mikrofonlar da dahil olmak üzere üst düzey tüketici ve profesyonel ses pazarlarına yönelik ürünlere odaklanıyor.

Sennheiser’ın İrlanda’daki fabrikası akustik dönüştürücüler üzerinde uzmanlaşırken, Amerikan pazarı için kablosuz mikrofonlar şirketin ABD’deki fabrikası tarafından üretiliyor. Brașov fabrikası, profesyonel ve tüketici elektroniği ürünlerinin manuel montajına odaklanacak.

Brașov fabrikasının Genel Müdürü Violeta Balint, “Brașov’daki üretim faaliyetinin başarılı aşamalı tanıtımının ardından, bu üretim tabanının Sennheiser’in üretim stratejisinin çok önemli bir parçası haline geldiğini görmek harika” dedi. “Özellikle, Brașov’da HD 25 gibi efsanevi Sennheiser ürünlerini yaratmaktan onur duyuyoruz. Buradaki ekip için büyük bir gurur kaynağı ve daha önce başardıklarımızın bir kanıtı olduğunu düşünüyorum. ”

Brașov fabrikası aynı zamanda audiophile pazarı için HD 600 kulaklık serisinin yanı sıra HD 300 Pro stüdyo izleme kulaklıkları ve müzisyenler ve video grafikerler için kablosuz bir mikrofon serisi olan yeni XS Kablosuz Dijital dahil olmak üzere profesyonel ürünlerden de sorumlu olacak.

Not: Yeni çıkan ürünlerinde üzerinde SENNHEISER ROMANIA yazacaktır. Her zaman ki gibi ürünlerin kalitesinde değişim söz konusu değildir.

Bir yanıt yazın